Posted by admin On Październik - 10 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy medyczne mogą być zarówno lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, które obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych producentów, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też produkty polskie, twórcy następujących marek np. Poldent lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.