Posted by admin On Październik - 10 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki i znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.