Posted by admin On Wrzesień - 21 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Dobra scenka zespołowa to czasami Kulminacyjny moment odpowiadającego na potrzeby kursantów treningu interpersonalnego czy konferencji. Dlatego właściciele firm doradczych musza niejednokrotnie poświęcić kilkanaście tygodni nad opracowaniem wyjątkowej symulacji. Następnie usiłują opatentować utwór tak by w kolejnych latach sprzedawać licencje innym osobom. Zarobki z dobrze opracowanego narzędzia potrafią w wielu wypadkach dochodzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali roku. Nawet gdy trzeba odliczyć daninę dla urzędu skarbowego. Ale i tak jest się o co bić. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, że prawie tysiąc autorów gier w naszym kraju utrzymuje się tylko z franczyzy na narzędziach szkoleniowych.
W portalu Goldenline trwa obecnie nietypowy spór w której czytelnicy portalu debatują w temacie niewiadomego ale oczywiście nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Dialog i wymiana argumentów mają miejsce w forum poświęconego opiniom o projektach Training Partners
Omawiane tematy podniosły ciśnienie debatujących kadrowców. Niejeden dyskutant ma mimo szczątkowej ilości faktów wyrobione zdanie. Padają argumenty proc esu sądowego. Polecamy zalogować się i poczytać.
Swoją drogą – problem domniemanego plagiatowania gier szkoleniowych jest szeroki i w sumie niezbadany i nie ma w literaturze jednoznacznego rozstrzygnięcia. Szkoleniowcy organizujący szkolenia menedżerskie, konferencje sprzedażowe czy coaching mają spory dylemat. Także precedensy z poprzednich sporów sądowych nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do lektury wątka.
Ekonomia
Biuro rachunkowe
Pieniądze
Chwilówka

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.